«Запоріжкокс» Групи Метінвест частково відновив свою роботу

Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо виведення з режиму консервації основних підрозділів заводу «Запоріжкокс».

«Запоріжкокс» частково відновив роботу вуглепідготовчого та коксового цехів, цехів вловлювання, сіркоочищення, а також допоміжних підрозділів. Завод поступово виводить з режиму консервації на планові виробничі параметри три коксові батареї – КБ № 2, 5, 6.

Доменний кокс «Запоріжкоксу» буде спрямований на підприємства Метінвесту, зокрема на комбінат «Запоріжсталь». Завод працює з дотриманням норм, закріплених у природоохоронному законодавстві України.

Зазначимо, що робочі зміни для працівників «Запоріжкоксу» скореговані з урахуванням комендантської години. Підприємство забезпечує централізоване підвезення робітників корпоративним транспортом.

Нагадаємо, з 2 березня у зв’язку з загостренням воєнних дій у регіоні, Група Метінвест перевела частину обладнання заводу «Запоріжкокс» в режим гарячої консервації. Рішення було прийняте Центром координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі. З перших днів роботи гуманітарного центру співробітники «Запоріжкоксу» як волонтери долучилися до роботи з формування гуманітарних вантажів, а також прийому вимушених переселенців на соціальних об’єктах Компанії в Запоріжжі.

Останні новини
Меню