Метінвест у Запоріжжі допоміг зібрати першокласників-дітей співробітників до школи

Понад 300 дітей співробітників запорізьких підприємств Групи Метінвест – «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриву», «Запоріжкоксу» та Запорізького ливарно-механічного заводу – почнуть свій перший навчальний рік зі шкільними наборами від Компанії.

Попри повномасштабну війну, Метінвест продовжує свою багаторічну традицію – дарувати корисне шкільне приладдя для дітей співробітників, які вперше йдуть до школи. Цього року в межах корпоративної програми «Перший раз – у перший клас» шкільні набори отримали понад 300 дівчаток та хлопчиків, батьки яких працюють у Запоріжжі на підприємствах Компанії. В подарункових наборах – зошити в косу лінію та клітинку й папки до них, ручки, олівці, набори для малювання та яскраві щоденники.

«Ми прагнемо, щоб першокласники співробітників йшли за знаннями усміхненими та вмотивованими, а у їхніх батьків було менше передвересневих клопотів. Тож Метінвест продовжує реалізацію корпоративної програми «Перший раз – у перший клас». Цього року компанія допомогла підготувати до школи майже 3000 першачків. Бажаю, щоб пропри війну їхній шкільний шлях був сповнений добрими емоціями та корисними новими відкриттями, – зазначила директорка зі сталого розвитку та взаємодії з колективом Групи Метінвест Тетяна Петрук.

Також до Дня знань для дітей метінвестівців віком від 7 до 11 років Метінвест протягом останнього тижня літа провів цікавий пригодницький онлайн-квест «Навколо світу», під час якого діти занурились в атмосферу подорожей, а також познайомились з країнами, у яких є визначні об’єкти зі сталі Метінвесту.

Нагадаємо, програму підтримки школярів-дітей співробітників «Перший раз – у перший клас» Метінвест започаткував у 2012 році. Залежно від віку діти метінвестівців щорічно отримували канцелярське приладдя та шкільні рюкзаки до навчального року. Попри повномасштабну війну та всі викликані нею труднощі, Компанія вже другий рік поспіль продовжує реалізовувати свою соціальну корпоративну програму, але з вимушено зміненим масштабом, орієнтованою виключно на першокласників. Цьогоріч шкільні набори від Метінвесту отримали майже 3000 першачків, що починають своє навчання у містах присутності Компанії.

Останні новини
Меню