Металурги провели відкритий урок для вихованців школи «Оберіг»

Волонтери запорізьких підприємств Метінвесту відвідали підшефну Запорізьку спеціалізовану школу-інтернат «Оберіг». Молоді працівники «Запоріжсталі» і «Запоріжкоксу» провели для дітей пізнавальний захід про металургійні професії та подарували шкільні набори.

Волонтери молодіжних організацій в ігровій формі розповіли про металургійні професії та відповіли на питання, що цікавлять дітей. Вихованці школи «Оберіг» представили гостям виставку малюнків на тему «Професія металург». На них діти зобразили заводи, сталеварів і ковші з розплавленим металом.

«Ми дбайливо зберігаємо добрі традиції «Запоріжсталі» і системно підтримуємо наші підшефні навчальні заклади. Через пандемію коронавирусной інфекції наше спілкування змінило свій формат, але не припинилося. Візити в підшефні школи відбуваються з обмеженою кількістю людей і з дотриманням масочного режиму. Ми завжди раді подарувати дітям свято та позитивні емоції», – зазначив провідний спеціаліст по взаємодії з молоддю «Запоріжсталі» Анатолій Ширма.

В кінці зустрічі молоді металурги подарували дітям понад 80 комплектів шкільного приладдя та портфелів для різного віку. Кожен набір включав в себе зошити, олівці, фарби, пенали, лінійки та інше приладдя.

Нагадаємо, «Запоріжсталь» в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності більш ніж 20 років системно надає підтримку спеціалізованому будинку дитини «Сонечко», центру соціально-психологічної реабілітації дітей, школам-інтернатам «Світанок» і «Оберіг». На потреби установ комбінат щорічно направляє близько 500 тисяч гривень.

Останні новини
Меню