Колективний договір «Запоріжкоксу» визнаний кращим в Запорізькому регіоні

Колективний договір заводу «Запоріжкокс» за підсумками 2018 року визнано найкращим серед підприємств Запорізького регіону, чисельністю до 2 тисяч співробітників.

Нагородження відбулося 17 квітня 2019 року в Запорізькій обласній раді.

За підсумками 2018 року, «Запоріжкокс» виконав всі 167 заходів, передбачених колективним договором. Сума фінансування соціальних зобов’язань за звітний період склала близько 162 млн гривень.

Серед виконаних заходів, передбачених колективним договором: поліпшення умов праці і робочого побуту, професійний розвиток, соціальне страхування і оздоровлення працівників, підтримка ветеранів підприємства, виплата всіх видів матеріальної допомоги.

Зростання заробітної плати коксохіміків за 2018 рік склав 37% і утримує лідируючі позиції в галузі. За 2018 рік виконано всі заходи, спрямовані на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, попередження профзахворювань співробітників.

Відзначимо, конкурс на кращий колективний договір, який проводить Запорізька обласна рада профспілок, проходить щорічно серед усіх підприємств Запорізької області – в сфері промисловості, сільського господарства, в бюджетній сфері. Номінації конкурсу розподілені між підприємствами за кількістю співробітників. Колективний договір заводу «Запоріжкокс» починаючи з 2012 року – щорічний переможець конкурсу серед підприємств чисельністю до 2 тисяч співробітників.

Останні новини
Меню