До Дня металурга підприємства Метінвесту організували в Запоріжжі грандіозне свято

До Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості підприємства Метінвесту в Запоріжжі – ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ПрАТ «Запоріжвогнетрив» і ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» – організували насичену програму заходів для жителів і гостей міста.

Напередодні свята на кожному з підприємств відбулися урочисті збори трудових колективів, під час яких почесними грамотами і званнями, орденами, цінними подарунками та преміями були відзначені 300 працівників. Всього на преміювання працівників запорізькі підприємства Метінвесту виділили 500 тис. Гривень. Крім того, двоє працівників «Запоріжсталі», один співробітник «Запоріжкоксу» відзначені найвищою нагородою компанії – Золотою Зіркою Метінвесту і премією в 50 тис. Гривень кожному за високі трудові досягнення.

Традиційно особливу увагу металурги приділили і старшому поколінню. Для ветеранів підприємств, пов’язаних з промисловістю, «Запоріжсталь» організував урочисті зустрічі, які відвідали понад 10 тисяч ветеранів. Також ветеранам комбінату «Запоріжсталь» виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 270 тис. Гривень.

На каскаді фонтанів «Веселка» 15 липня відбувся масштабний загальноміське свято, який пройшов під девізом «Майбутнє – це ти. Сплав можливостей і мрії ». В рамках свята одночасно працювали кілька інтерактивних локацій. У Місті професій маленькі запорожці спробували себе в ролі виробничників, а також в професіях, суміжних з металургією. Для запорізької молоді відбувся фестиваль екстремального спорту Z-games. В караоке улюблені пісні разом з городянами виконував український шоумен Дмитро Коляденко. Увечері на стадіоні «Славутич Арена» відбувся традиційний телеміст між містами Запоріжжя, Маріуполь та Кривий Ріг, підведені підсумки спартакіади Метінвесту. Також на стадіоні відбувся масштабний концерт за участю гуртів Ottawan, La Bounce, Монатика і Євгенія Хмари, Сергія Притули та Олександра Педана. Понад 50 тисяч запорожців взяли участь в святкуванні Дня металурга і гірника в Запоріжжі разом з металургами Метінвесту.

Юрій Риженков, Генеральний директор Метінвесту: – День металурга – це один з найголовніших днів у році для «сталевих» міст нашої країни – Маріуполя, Кривого Рогу, Авдіївки і, звичайно ж, Запоріжжя. У цих містах живуть люди із залізною хваткою, сталевим терпінням і впевненістю в тому, що вони роблять потрібне, правильну справу. Ці люди дають впевненість в завтрашньому дні своїх родин і своїй країні. Завдяки їх самовідданій праці гірничо-металургійна галузь, незважаючи на всі складності часу, залишається основою економіки України. Металургія дає п’яту частину валютних надходжень в країну. Україна залишається в десятці найбільших сталеливарних країн світу і конкурує на міжнародному ринку. Все це – досягнення наших металургів і гірників.

Ростислав Шурма, Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь»: – Кожен день металурга – це певний рубіж, до якого ми підходимо з великими досягненнями і успіхами. І цей рік не виняток – ми завершуємо наймасштабніший інвестиційний проект в історії вітчизняної металургії. Зараз готуємося до запуску реконструйованої по найсуворішим європейським екологічним стандартам доменної печі № 3. За сім місяців ми виконали роботи, які раніше було складно виконати за півтора року. І все це – завдяки сильному, професійного, цілеспрямованому колективу металургів.

Віктор Бусько, Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив»: – Цього року «Запоріжвогнетрив» вийшов на міжнародний рівень – значить, ми обрали правильний шлях, шлях розвитку і розширення. І те, що продукцією запорізького заводу зацікавлені інші міста і інші країни, вселяє надію на майбутнє – майбутнє нашого підприємства і нашого міста. Упевнений, що саме завдяки металургійним підприємствам Запоріжжя перетвориться в сильну і потужну індустріальну столицю України.

Віталій Литовка, Генеральний директор ПрАТ «Запоріжкокс»: – У новий металургійний рік «Запоріжкокс» входить з високими результатами – підприємство тримає стабільне виробництво і хороші економічні показники, системно підвищує якість продукції, що випускається. Чималу роль в підвищенні ефективності підприємства виконує наша молодь – енергійні, ініціативні коксохіміки, здатні приймати нестандартні рішення. Для них на підприємстві відкрито чимало перспектив, є реальна можливість підвищення кваліфікації та кар’єрного росту. В їх руках – майбутнє нашого підприємства, а значить, процвітання міста і нашої країни.

Останні новини
Меню