5000 запорізьких дітей отримали в подарунок шкільні набори від Метінвесту

В рамках щорічної корпоративної програми «Перший раз – в перший клас!» Запорізькі підприємства Метінвесту – «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» і Запорізький ливарно-механічний завод – подарували понад 5000 школярів – дітям співробітників шкільні рюкзаки та комплекти навчального приладдя. На ці цілі компанія направила близько 3 млн гривень.

27-28 серпня на площі Маяковського в м Запоріжжі була організована святкова розважальна програма, в ході якої вручили подарунки до Дня знань дітям співробітників підприємств Метінвесту. Першокласники отримали шкільні ранці з усіма необхідними навчальними приладдям, а хлопці віком від 7 до 16 років отримали в подарунок повний комплект канцелярських предметів, необхідних для навчання.

З 1 вересня за парти в Запоріжжі сядуть понад 65 тисяч школярів, і кожна дванадцята дитина почне навчальний рік з подарунками від Групи Метінвест.

Корпоративна програма «Перший раз – в перший клас!» Охоплює всіх дітей шкільного віку, батьки яких працюють на підприємствах Групи. У 2019 шкільне приладдя від Метінвесту отримають більше 30 тисяч школярів.

Останні новини
Меню